Diagnozy wewnątrzszkolne w roku szkolnym 2012/2013

Dzisiaj mamy niedzielę, 19 maja 2024 roku.

W roku szkolnym 2007/2008 nasza szkoła przystąpiła do projektu edukacyjnego LEPSZA SZKOŁA przygotowanego przez GWO. Jest to projekt edukacyjny, który pomaga w weryfikacji wiedzy uczniów, badaniu efektywności nauczania oraz w przygotowaniach do egzaminów zewnętrznych.
W ramach tego projektu realizujemy program matematyczny Sesje z Plusem, którego celem jest badanie postępów uczniów w ciągu całego roku nauki matematyki za pomocą specjalistycznych testów przeprowadzanych na początku (Sesja 1), w środku (Sesja 2) i na końcu roku szkolnego (Sesja 3). Uczestniczymy również w sprawdzianach próbnych przygotowywanych przez GWO.
Standaryzowane testy wykorzystywane w programie Sesje z Plusem umożliwiają systematyczne sprawdzanie wiedzy i kompetencji uczniów.
Indywidualizowane raporty generowane po wprowadzeniu wyników uczniów do internetowej bazy danych są niezwykle cennym źródłem informacji, gdyż:
– pozwalają obejrzeć i porównać rezultaty poszczególnych uczniów oraz całej klasy z wynikami szkolnymi oraz ogólnopolskimi,
– pokazują, które z typów zadań sprawiają uczniom najwięcej trudności,
– umożliwiają przeanalizowanie dotychczasowych metod pracy,
– są dobrym materiałem do prezentacji wyników na wywiadówkach oraz na radzie pedagogicznej.

Sesja I klasa 4

Raport z testu sesji I klas 4 [PDF]

Sesja I klasa 5

Raport z testu sesji I klas 5 [PDF]